facebook
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže a Novinka-thajská masáž na míru
Rekvalifikační kurzy
Masérské kurzy
Meditace
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
 
Holistická aromaterapeutická masáž
Je dokonalým rituálem zdraví a krásy . Při masáži vás uvádíme do stavu hluboké relaxace , kdy náš organizmus dostáva novou příležitost k regeneraci.
více
Rituál pěti elementů
Tato rituální masáž má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozprouďení jemných tělesných energií.
více
Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , ramen a šíje
Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , šíje a ramen se praktikuje v Indii jako součást ájurvédských učení a je známá více než tisíc let . Táto masáž napomáhá ke zlepšení kvality a růstu vlasů , uvolńujě bloky a působí na nervový systém . V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naší predkové . Nejvíce se stres napětí projevuje v podobě zatuhlých míst na hlavě , krku a ramenech kde jsou důležitá energetické centra v těle . Toto jemné a léčivé ošetření nám pomůže zmírnit napětí a rozpustí uzlinky a rozptýlí z napjatého svalstva a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost , pevnost a chut do života. 
více
NOVINKA- Thajská masáž s reflexologii chodidel na míru
Thajská masáž a reflexologie chodidel na míru - Thajská masáž využívá metod protahování problematických , zkrácených svalů a stlačování bodů v tzv. energetických centrech a využívá také prvky jógy. Masáž je protahující , silová a tlaková. Thajská masáž na míru v kombinaci s reflexologii chodidel má celistvý dopad na organismus k dokonalému uvolnění a pocitu rovnováhy a harmonie.  
více