facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Akreditace
Masáže na míru
Relaxační masáže
Rekvalifikační kurzy, přípravné kurzy
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 
Masáže na míru
Jedná se o ojedinělou, speciální vytvořenou terapeutickou masáž , která je sestavena po dohodě s klientem dle jeho aktuálního zdravotního a psychického stavu z vícero odborních technik. Masáž na míru Vám namíchám přímo na míru dle vašeho momentálního rozpoložení. Každé tělo je v každém okamžiku jedinečné , proto taky moje masáž není úplně stejná , ku každému klientovi přistupuji individuálně. Vědomá masáž je výžívný a léčivý proces jak pro klienta , tak i pro mně jako masérku .  Kombinace těchto terapeutických přístupu přináší klientovi nejen nastartovaní léčebného procesu , ale díky širokému spektru vzácných terapeutických olejů , také uvoĺnění a relaxaci.   Techniky , které nejčasteji během této masáže používám jsou: Techniky z klasické , sportovní a zdravotní masáže Baňky Bambusové tyče Lávové kameny , / termoterapie / Reflexní terapie Měkké techniky , měkké mobilizace Diagnostika a ošetření fascíí , svalu a  trakce páteře Vyšetření a ošetření zkrácených svalů , stretching a terapie dysfunkce obratlů a žeber náprava pohybového aparátu s prvky Chiropraxe Aromaterapii Prvky z Thajské masáže Prvky z Havajské masáže  Tibetské mísy /  harmonizace /   Průběh terapeutické masáže se skládá : Krátká vstupní konzultace s klientem Terapeutická masáž dle vybraných masážních technik Závěrečné doporučení   Délka masáže a cena masáže: 60min 800Kč 90min/120min 1050 Kč/1500 Kč   K masážím používam jenom teplé paněnské oleje lisované za studena  kokosový , sezamový , mandlový a bio éterické oleje , které mají i léčební účinky. Těšíme se na vaší návštěvu. Poskytovatel si vyhrazuje právo ceník masáží změnit bez udání důvodu . Klienty bude informovat na web.stránkách či na provozovně. Cena masáže pro stálé klienty je upravena smluvně. Masáž přes víkend příplatek 10%, děkuji za pochopení . Masáž provádí : masér  Gabriela Vítková Objedávky na tel.č +420 775 991 404 nebo mailem
více
Terapeutická masáž na míru s aromaterapii a závěreční harmonizace
Jedná se o ojedinělou, speciální vytvořenou terapeutickou masáž , která je sestavena po dohodě s klientem dle jeho aktuálního zdravotního a psychického stavu z vícero odborních technik. Masáž na míru Vám namíchám přímo na míru dle vašeho momentálního rozpoložení. Každé tělo je v každém okamžiku jedinečné , proto taky moje masáž není úplně stejná , ku každému klientovi přistupuji individuálně. Vědomá masáž je výžívný a léčivý proces jak pro klienta , tak i pro mně jako masérku .  Kombinace těchto terapeutických přístupu přináší klientovi nejen nastartovaní léčebného procesu , ale díky širokému spektru vzácných aroma terapeutických olejů , také uvoĺnění a relaxaci.  
více