facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Rekvalifikační kurzy
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 
Baňkování - baňková masáž

01.10.2022

Dodatkový masérský kurz- baňková masáž je metoda , která se úspěšně užívá dlouhá léta už od starověku. Jde o jednoduchou metodu , která ulevuje od bolesti a pomáhá zmírnit celou řadu oněmocnení pohybového aparátu , uvolňuje svalové spasmy. Odstraňuje blokády, migrény, vysoký krvní tlak a má veľký význam na detoxikaci organismu. 
více
Reflexologie plosky nohy

29.10.2022 - 30.10.2022

 Dodatkový masérský kurz - reflexní terapie chodidla je vhodná pro diagnistiku a pro nepřímou masáž orgánů. Je prováděná na chodidle a nártů nohou . Na chodidle se zobrazuje celé tělo a stlačením a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly , klouby a vnitřní orgány celého těla . Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémové místa na lidském těle podle bodů , které vykazují bolest při stlačení. 
více
Měkké techniky

02.12.2022 - 04.12.2022

3 denní kurz měkké techniky s Phdr. Antonínem Janáskem Dis dipolomovaný fyzioterapeut. Co se naučíte: velmi podrobně si prohloubíte znalosti z anatomie z probíraných témat a naučíte se na daných anatomických strukturách pracovat pomocí měkkých technik - naučíte se diagnostikovat funkční poruchy pohybového systému a účinně je odstraňovat.
více
Masérský zážitkový kurz pro širokou veřejnost

10.12.2022

Masérský kurz s profesionálnou akreditovanou lektorkou  , která  Vás naučí klasickou , regenerační a relaxační masáž  na dením kurze v studiu Mandala . Kurz je určen pro širokou veřejnost a je vhodný jak pro maséry , kosmetičky , tak i pro úplné laiky , kteří si jen chtějí rozšířit pole svých dovedností , nebo jen tak příjemně strávit čas , nechat se namasírovat a masírovat se naučit . Ve studiu Mandala strávite příjemný čas a hodně masáží !!  
více
Havajská masáž Lomi Lomi

17.12.2022 - 18.12.2022

Obsazeno !Dodatkový masérský kurz Lomi Lomi - vyzkoušejte si starobylou Havajskou masáž Lomi lomi zděděnou od starých polynézanů. , 
více
Holistická aromaterapeutická masáž

21.01.2023 - 22.01.2023

Dodatkový masérský kurz - holistická aromaterapeutická masáž  je dokonalým rituálem zdraví a krásy. Aroma masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí , předchází některým ońemocněním a jiná pomáha léčit , redukuje stres a napětí.
více
Kinesiotaping pro maséry

28.01.2023 - 29.01.2023

Dodatkový masérský kurz Kinesiotaping je zaměřen na základy použití kinesiotapu v masérské praxi . Jedná se o aplikaci specílní elastické pásky /kinesiotapu/různým spůsobem na rozmanitá místa těla , a to nejen za účelem předcházení poškození či zhoršení stavu pohybového systému , ale i pro pozitívní ovlivnění svalu , šlach , vaziva či lymfatického systému , nebo pro zlepšení podpory správného držení těla či jeho korekce.  
více