facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
Akreditace
 
Kinesiotaping pro maséry

28.01.2023 - 29.01.2023

Podzimní termín se připravuje! Dodatkový masérský kurz Kinesiotaping je zaměřen na základy použití kinesiotapu v masérské praxi . Jedná se o aplikaci specílní elastické pásky /kinesiotapu/různým spůsobem na rozmanitá místa těla , a to nejen za účelem předcházení poškození či zhoršení stavu pohybového systému , ale i pro pozitívní ovlivnění svalu , šlach , vaziva či lymfatického systému , nebo pro zlepšení podpory správného držení těla či jeho korekce.  
více
Havajská masáž Lomi Lomi

07.10.2023 - 08.10.2023

Poslední 3 místa! Dodatkový masérský kurz Lomi Lomi - vyzkoušejte si starobylou Havajskou masáž Lomi lomi zděděnou od starých polynézanů. , 
více
Reflexologie plosky nohy

17.02.2024 - 18.02.2024

 Obsazeno!! Dodatkový masérský kurz - reflexní terapie chodidla je vhodná pro diagnistiku a pro nepřímou masáž orgánů. Je prováděná na chodidle a nártů nohou . Na chodidle se zobrazuje celé tělo a stlačením a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly , klouby a vnitřní orgány celého těla . Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémové místa na lidském těle podle bodů , které vykazují bolest při stlačení. 
více
Baňkování - baňková masáž

23.03.2024

Poslední volné místo!! Dodatkový masérský kurz- baňková masáž je metoda , která se úspěšně užívá dlouhá léta už od starověku. Jde o jednoduchou metodu , která ulevuje od bolesti a pomáhá zmírnit celou řadu oněmocnení pohybového aparátu , uvolňuje svalové spasmy. Odstraňuje blokády, migrény, vysoký krvní tlak a má veľký význam na detoxikaci organismu. 
více
Náprava pohybového aparátu - s prvky CHIROPRAXE

06.04.2024 - 07.04.2024

 Lidské tělo je denně zatěžováno asymetricky, a tak se pravidelně stává, že po tomto jednostranném přetížení některých svalových skupin vznikne spasmus, nebo dochází ke zkrácení šlach, které mohou v konečném důsledku způsobit deformaci pohybového aparátu na úrovni kostí. Tím se zároveň brání normální pohyblivosti těla a může se spustit série dalších změn - jako stažení fascií, celková ztuhlost, mizení synoviální tekutiny z kloubních lůžek, otok, bolestivost a pod. Jelikož z míchy vycházejí svazky nervů, které směřují k vnitřním orgánům, může jejich následnou inervací docházet k narušení funkce příslušného orgánu a následným zdravotním problémům.  
více
Měkké techniky

12.04.2024 - 14.04.2024

Nový termín 12/14.4.2024 ! 3 denní kurz měkké techniky s Phdr. Antonínem Janáskem Dis dipolomovaný fyzioterapeut. Co se naučíte: velmi podrobně si prohloubíte znalosti z anatomie z probíraných témat a naučíte se na daných anatomických strukturách pracovat pomocí měkkých technik - naučíte se diagnostikovat funkční poruchy pohybového systému a účinně je odstraňovat.
více
Masérský zážitkový kurz pro širokou veřejnost

20.04.2024

Obsazeno!!! Masérský kurz s profesionálnou akreditovanou lektorkou  , která  Vás naučí klasickou , regenerační a relaxační masáž  na dením kurze v studiu Mandala . Kurz je určen pro širokou veřejnost a je vhodný jak pro maséry , kosmetičky , tak i pro úplné laiky , kteří si jen chtějí rozšířit pole svých dovedností , nebo jen tak příjemně strávit čas , nechat se namasírovat a masírovat se naučit . Ve studiu Mandala strávite příjemný čas a hodně masáží !!  
více
Holistická aromaterapeutická masáž a aromaterapie

27.04.2024 - 28.04.2024

Poslední 2 volné místa! Dodatkový masérský kurz - holistická aromaterapeutická masáž  je dokonalým rituálem zdraví a krásy. Aroma masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí , předchází některým ońemocněním a jiná pomáha léčit , redukuje stres a napětí.
více