facebook instagram
menu

masáže, relaxace, přípravný kurz sportovní masér/ka, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , přípravní kurz „Sportovní masér

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 
Holistická aromaterapeutická masáž
Je dokonalým rituálem zdraví a krásy . Při masáži vás uvádíme do stavu hluboké relaxace , kdy náš organizmus dostáva novou příležitost k regeneraci.
více
Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , ramen a šíje
Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , šíje a ramen se praktikuje v Indii jako součást ájurvédských učení a je známá více než tisíc let . Táto masáž napomáhá ke zlepšení kvality a růstu vlasů , uvolńujě bloky a působí na nervový systém . V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naší predkové . Nejvíce se stres napětí projevuje v podobě zatuhlých míst na hlavě , krku a ramenech kde jsou důležitá energetické centra v těle . Toto jemné a léčivé ošetření nám pomůže zmírnit napětí a rozpustí uzlinky a rozptýlí z napjatého svalstva a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost , pevnost a chut do života. 
více
Masáž chodidel s prvky reflexologie
Masáž chodidel s prvky reflexologie :  Proč masáže chodidel ? Prakticky každý z nás žíjící moderním spůsobem života pravidelně zažíva pocit těžkých nohou , ztuhlých svalů nohou , bolavých chodidel , nebo přímo otékajících nohou . To je výsledkem nedostatečné péče o naše dolní končetiny , kdy kombinace celodenní zátěže , nevhodné obuvi , nevhodné techniky chůze a u někoho též zdravotních problémů spojených s nedostatečností žil dolních končetín dochází nesprávnému hospodáření s tekutinami , nedostatečnému průtoku krve a při nedostatku péče k prohlubování vzniklých zdravotních problémů. Důležitost chodidel zmiňují i prastaré techniky ayurvédské či čínské medicíny , které hovoří o energetických blocích jež mají vyústění právě v naších chodidlech. Takové přístupy se propisují do metod tzv.reflexní terapie. Masáž chodidel s prvky reflexní terapie dokáží pomáhát s redukcí stresu , přispívají k celkové relaxaci organismu , zlepšují průtok krve v chodidlech a v neposlední řadě pomáhají např. lépe pracovat s bolesti a pomáhají redukovat množství moderních medikamentů prosti bolesti , které řada z nás využívá příliš často a nevědomky si tak zatěžují další součastí organismu v čele s játry. Pozitívní přínosy masáže potvrzují jak poznatky soudobé vědy , tak především dlouhodobá praxe a spokojení klienti.
více
 
tel Provozovatel 608 882 314 ,Masérka 737 060 269
mail info@studiomandalapv.cz
facebook facebook
instagram instagram