facebook
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Rekvalifikační kurzy
Masérské kurzy
Meditace
Víkendové pobyty a semináře - kurzy
 
Šamanská meditace

17.02.2019

 OBSAZENO !!!  
více
Aroma yoga a Šamanská meditace

17.02.2019

 OBSAZENO !!!
více
Focení Aury a čaker s přednáškou

06.04.2019

  Navštivte jedinečnou akci , kde získate přehled o svojí auře a stav vašeho energetického systému. Inspirující pro všechny , kteří chtějí zpestřit nebo podpořit svůj osobní růst , včas zachytit nerovnováhu v životě a zjistit jakou oblast potřebují posílit. Dozvíte se mnohé o sobě , což vám usnadní na sobě cíleně pracovat.
více
Meditace

20.04.2019

  Nemám čas , nestíham ...v dněšní uspěchané době je potřeba se zastavit ..Chcete lépe zvládat stres, chcete zvýšit svou odolnost?Umět zklidnit své emoce , zachovat odstup a klid?
více
Jarní yoga a vibrační lázeň v Mandale

28.04.2019

 Pavel zpívající mísy a gongy. Ještě 6 volných míst !!! Na prastaré nástroje východu tvořím zvukové obrazy plné pozitívních harmonických vibrací , které Vás na fyzické i duševní úrovni příjemně vyladí. Přijďte si užít jedinečnou ,,Vibrační lázeň,,
více
Vibrační lázeň v Mandale

28.04.2019

 Pavel zpívající mísy a gongy. Ještě 2 volné místa !!! Na prastaré nástroje východu tvořím zvukové obrazy plné pozitívních harmonických vibrací , které Vás na fyzické i duševní úrovni příjemně vyladí . Přijďte si užít jedinečnou ,, Vibrační lázeň ,, v Mandale.
více