facebook
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Rekvalifikační kurzy
Masérské kurzy
Meditace
Víkendové pobyty a semináře - kurzy
 
Jarní yoga a vibrační lázeň v Mandale

28.04.2019

 Pavel zpívající mísy a gongy. Obsazeno ! Na prastaré nástroje východu tvořím zvukové obrazy plné pozitívních harmonických vibrací , které Vás na fyzické i duševní úrovni příjemně vyladí. Přijďte si užít jedinečnou ,,Vibrační lázeň,,
více
Vibrační lázeň v Mandale

28.04.2019

 Ještě 2 volné místa!! Pavel zpívající mísy a gongy.  Na prastaré nástroje východu tvořím zvukové obrazy plné pozitívních harmonických vibrací , které Vás na fyzické i duševní úrovni příjemně vyladí . Přijďte si užít jedinečnou ,, Vibrační lázeň ,, v Mandale.
více
Láska vztahy a komunikace - seminář

12.05.2019

Co Vám účast na tomto semináři přinese?
více
Šamanská meditace

09.06.2019

Ještě 6 volných míst! Brazilský šaman Lelis spolu s Romanem Odevzdaným , který přijali pozvání do Mandaly . Lelis je amazonský šaman s více než 40ti letou tradici v Peru a Brazílii. Lelis zazpívá posvátné léčebné amazonské icaros , zpěvy s pomocí nakuřovaním a bubnu.
více
Focení Aury a čaker s přednáškou

14.09.2019

  Navštivte jedinečnou akci , kde získate přehled o svojí auře a stav vašeho energetického systému. Inspirující pro všechny , kteří chtějí zpestřit nebo podpořit svůj osobní růst , včas zachytit nerovnováhu v životě a zjistit jakou oblast potřebují posílit. Dozvíte se mnohé o sobě , což vám usnadní na sobě cíleně pracovat.
více