facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
Akreditace
 

Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , ramen a šíje

Antistresová masáž zad , hlavy , obličeje , šíje a ramen se praktikuje v Indii jako součást ájurvédských učení a je známá více než tisíc let . Táto masáž napomáhá ke zlepšení kvality a růstu vlasů , uvolńujě bloky a působí na nervový systém . V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naší predkové . Nejvíce se stres napětí projevuje v podobě zatuhlých míst na hlavě , krku a ramenech kde jsou důležitá energetické centra v těle . Toto jemné a léčivé ošetření nám pomůže zmírnit napětí a rozpustí uzlinky a rozptýlí z napjatého svalstva a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost , pevnost a chut do života. 

K masáží se používa směs éterických olejů / Nobilis Tilia / namíchaných přímo před masáží  / základ je vždy mandlový , nebo sezamový olej lisovaný za studena / dle aktualního stavu klienta . 

Masíruje se hlava , obličej , záda , šíje , ramena , dekolt a vlasová část . 

 

Délka masáže a cena :

60min - 800 Kč

Poskytovatel si vyhrazuje právo ceník masáže kdykoliv změnit bez udání důvodu. Klienty bude informovat na web.stránkách či na provozovně. Cena masáže pro stálé klienty studia je upravena smluvně. 

Objednávky na tel.č. 775  991 404 nebo mailem.

Těšíme se na Vaší návštěvu . 

Masáž provádí : masér Gabriela Vítková