facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
Akreditace
 

Holistická aromaterapeutická masáž

Holistická aromaterapeutická masážJe dokonalým rituálem zdraví a krásy . Při masáži vás uvádíme do stavu hluboké relaxace , kdy náš organizmus dostáva novou příležitost k regeneraci.

Aromaterapeutická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí , předchází některým onemocnením  a jiná pomáha léčit, redukuje stres a napětí.

Pracuje se nejen se svalovým systémem , ale I s energií v meridiánech . Má účinky na lymfatický systém detoxikaci , oběhový systém a přispíva k odvodu odpadních látek z těla.

K masáží se používá směs éterických olejů / Nobilis Tilia / namíchaných přímo před masáží dle aktuálního stavu klienta. Masíruje se celé tělo včetně chodidel , obličeje a hlavy , valsové části.

Délka masáže a cena :                                              

60min 800 Kč
90min 1200 Kč

Objednávky na tel.č. +420 775 991 404

Poskytovatel si vyhrazuje právo ceník masáží kdykoliv změnit bez udání důvodu . Klienty bude informovat na web.stránkách či na provozovně. Cena masáže pro stálé klienty studia je upravena smluvně. Masáž přes víkend příplatek 10% .

Těšíme se na vaší návštěvu,
studio Mandala.

Masáže provádí : masér Gabriela Vítková