facebook instagram
menu

masáže, relaxace, rekvalifikační kurzy, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , rekvalifikační kurzy „Sportovní masér” a „Instruktor jógy” i další masérské kurzy a meditace.

Masáže na míru
Relaxační masáže
Rekvalifikační kurzy, přípravné kurzy
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 

Masáž bylinnými měšci s závěreční harmonizaci zvukem

Tato jedinečná metoda relaxačních masáží povzbudí vaše smysly , pohladí vaše tělo i duši. Budete se cítit jako v ráji a uklidňující vůni bylinek a esenci vás dobije energií na celý den. Masáž bylinnými teplými měšci pro vás bude nezapomenutelným zážitkem, který budete chtít prožít znovu. Každý měšec je ručně vyráběn pro každého klienta zvlášť a je plněn těmi nejkvalitnějšími produkty , bylin a bio esenci.

Masáž bylinnými měšci je jednou z klasických áyurvédských technik. Je prováděná měšci naplněnými směsí bylin. Technika masáže umožňuje prostoupit bylinkám a  bylinným esencím do krevního oběhu, a tím účinně pomoci tam, kde je potřeba.

Pro maximální uvolnění se používají nahřáté nejkvalitnější přírodní oleje. Bylinnými pečetěmi se dá masírovat celé tělo i obličej. Terapie pomáhá k odstranění napětí a tlaku v těle, odbourává únavu a vyčerpání. Je celkově ozdravná a pomáhá při většině onemocnění , působí blahodárně na psychiku.

Masáž se provádí jak zezadu, tak i zepředuBylinné měšce se nahřívají v sezamovém oleji s bio esenci  a speciálními pohyby, jako je poťukávání, jemné tahy a kroužení se s nimi ošetřuje celé tělo.

 Sound healing (léčení zvukem ) je metoda , která využívá záměru k tomu , aby nám pomohla s odbouráním bloků, harmonizací a nastartování samo léčebného procesu , který je naší přirozenou součastí. Léčení zvukem působí ve všech rovinách našeho bytí - fyzické , emociální , mentální a duševní .

terapeutických nástrojů používám himalajské mísy , křištálové mísy , větrný gong , zvonky koshi , šamanský buben, hlas , ticho  a další terapeutické nástroje. Pomocí těchto nástrojů se vytváří různé zvuky a vibrace . 

Hudba , zvuky a vibrace nás obklopují na každém kroku . A existují výzkumy , které se zaměřují na vibrace našich orgánů , nebo nervové soustavy . Zvukem můžeš ovlivnit mozkové vlny , které ovlivňují náš stav ať emoční nebo fyzický. Zvuk a vibrace je určitá forma energie , která se dostává hluboko do buňečných struktur. Naše buňky zvukové vlny a vibrace absorbují , ale také je vydávají . 

Uvedu pár příkladů , jak sound healing může pomáhat: odbourává trauma , uvoľnuje bolest , svaly , tkáně , podporuje krevní oběh , lymfatický systém , snižuje stres , vyrovnává autonomní nervový systém , endokrinní systém , napomáhá při únavě , , má pozitívní účinky na naše meridiány , čakry , vyrovnává emociální a mentální disbalance 

Účinky masáže

  1. Masáž celého těla, obličeje a hlavy
  2. Vyživuje pokožku
  3. Posiluje imunitní systém 
  4. Detoxikuje
  5. Navozuje psychickou pohodu 
 Délka masáže : 70min/ 1690Kč // 90min / 1990Kč