facebook instagram
menu

masáže, relaxace, přípravný kurz sportovní masér/ka, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , přípravní kurz „Sportovní masér

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 

Masáž chodidel s prvky reflexologie

Masáž chodidel s prvky reflexologie : 

Proč masáže chodidel Prakticky každý z nás žíjící moderním spůsobem života pravidelně zažíva pocit těžkých nohou , ztuhlých svalů nohou , bolavých chodidel , nebo přímo otékajících nohou . To je výsledkem nedostatečné péče o naše dolní končetiny , kdy kombinace celodenní zátěže , nevhodné obuvi , nevhodné techniky chůze a u někoho též zdravotních problémů spojených s nedostatečností žil dolních končetín dochází nesprávnému hospodáření s tekutinami , nedostatečnému průtoku krve a při nedostatku péče k prohlubování vzniklých zdravotních problémů.

Důležitost chodidel zmiňují i prastaré techniky ayurvédské či čínské medicíny , které hovoří o energetických blocích jež mají vyústění právě v naších chodidlech. Takové přístupy se propisují do metod tzv.reflexní terapie.

Masáž chodidel s prvky reflexní terapie dokáží pomáhát s redukcí stresu , přispívají k celkové relaxaci organismu , zlepšují průtok krve v chodidlech a v neposlední řadě pomáhají např. lépe pracovat s bolesti a pomáhají redukovat množství moderních medikamentů prosti bolesti , které řada z nás využívá příliš často a nevědomky si tak zatěžují další součastí organismu v čele s játry. Pozitívní přínosy masáže potvrzují jak poznatky soudobé vědy , tak především dlouhodobá praxe a spokojení klienti.

Co je reflexologie?

Reflexní terapie je metoda , která využívá působení tlaku a masáží na reflexní zóny na chodidlech a na rukou. Dle ustanovených principů reflexní terapie působí na reflexní zóny jednotlivých orgánů lidského těla , které jsou umístněny právě na chodidlech . Maše masáže chodidel využívají některé prvky reflexní terapie a nalézají tak uplatnění hned v několika oblastech , a to zejména jako:

metoda prevence / metoda samopomoci/metoda doplňková , či pomocné při jiné terapii/relaxace a uvolnění /

Reflexni terapie je schopna pomocí specifických masáží a tlakových technik na reflexní body chodidel či rukou energetické bloky odstranit. Plynulé energetické proudění se opět obnoví a v těle nastává harmonie. 

30min/ 500Kč

60min/800Kč

 

 
 
 
tel Provozovatel 608 882 314 ,Masérka 737 060 269
mail info@studiomandalapv.cz
facebook facebook
instagram instagram