facebook instagram
menu

masáže, relaxace, přípravný kurz sportovní masér/ka, jóga, meditace, masérské kurzy,masér, instruktor jógy

Nabízíme Vám odborně provedené masáže , přípravní kurz „Sportovní masér

Masáže na míru
Relaxační masáže
Přípravní kurz sportovní masér/ka s závěreční profesní zkouškou
Masérské kurzy
Víkendové pobyty a semináře - přednášky - workshopy
Meditace
 

NOVINKA- Thajská masáž s reflexologii chodidel na míru

Thajská masáž a reflexologie chodidel na míru - Thajská masáž využívá metod protahování problematických , zkrácených svalů a stlačování bodů v tzv. energetických centrech a využívá také prvky jógy. Masáž je protahující , silová a tlaková. Thajská masáž na míru v kombinaci s reflexologii chodidel má celistvý dopad na organismus k dokonalému uvolnění a pocitu rovnováhy a harmonie.

 

 

Používají se při ní hmaty , které napravují i dlouhodobé bloky , uvolňují zatuhlé svaly a šlachy , prokrvují organismus. I při této masáži však přispůsobujem intenzitu a druhy hmatů individuálně ke každému tak , jak jeho tělo dovolí a potřebuje čiže na míru. Thajská masáž není ,,lámaní kostí,, jak si někdo myslí . Pohyby , vložená energie a intuitívní hmaty masérky jsou tak sladěná , že dochází k dokonalému uvolnění a pocitu rovnováhy. Profesionálně provedená masáž , tedy za použití profesionálních masážních technik a tlakových hmatů , je pro masírovaného příliv nové energie a zklidnění . 

Samotná masáž se provádí na speciální pohodlné podložce určené k tomuto účelu. Nejprve se masáž začína masírovaním chodidel - reflexní masáž chodidel , kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po masírování pomáhají uvolńit problematické místa . Pak se masíruje celé tělo včetně hlavy . Thajská masáž uvolňuje svaly , šlachy , páteř , krční páteř , chodidla a přináší tělu celkové fyzické i psychické uvolňení. 

Na masáž je vhodné si vzít pohodlné oblečení / volné kalhoty, legíny a tričko/

Objednávky na tel.č. 775991404 

Poskytovatel si vyhrazuje právo změnit ceník masáže kdykoliv bez udání důvodu . Klienty bude informovat na web.stránkách či na provozovně. Cena masáže pro stálé klienty studia je upravena smluvně.

Masáž provádí : masér ,  lektor jógy- Gabriela Vítková / 15 let praxe/

Délka masáže a cena masáže: 

60min                               800Kč

90min                               1050Kč 
 
tel Provozovatel 608 882 314 ,Masérka 737 060 269
mail info@studiomandalapv.cz
facebook facebook
instagram instagram